Online Rezervasyon
SPA

HAVUZLAR

1 Adet kapalı bay – bayan termal havuzu
1 Adet kapalı bayan termal havuzu
1 Adet açık termal havuzu
1 Adet ısıtmalı kapalı havuz (normal su)
1 Adet açık soğuk su havuzu
1 Adet çocuk havuzu
Siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
Havuzlar 1
Havuzlar 2
Havuzlar 3
Havuzlar 4KAR ÇEŞMESİ

Hamam veya sauna sonrası ısınmış olan vücudun karla ovulması ile cilt ve cilt altı kan dolaşımı hızlandırılarak cildin sıkışmasına ve daha parlak pürüzsüz görünmesine neden olur. Cildin soğuk kar ile ovulması neticesinde vücudun savunma sistemi hareketlenir ve hastalıklara karşı korunmasını sağlar. Bu yararlı etkilerin yanı sıra kan dolaşımını hızlandırarak kan basıncının düzenlenmesinde yardımcı olur. Kullanım süresi 1-2 dakikadır.
Kar Çeşmesi 1
Kar Çeşmesi 2
Kar Çeşmesi 3
Kar Çeşmesi 4KOVA DUŞU

Kambala ağacından üretilmiş 21 lt’lik şok duş kovası içerisindeki soğuk su ile doğal şok etkisi sağlamaktadır.
Kova Duşu 1
Kova Duşu 2
Kova Duşu 3
Kova Duşu 4MACERA DUŞLARI

Sauna ve buhar odasından çıktıktan sonra ferahlama, rahatlama amacıyla aynı zamanda farklı duş efektleri, ışık terapileri, ses ve müzik eşliğinde eğlence amaçlı olarak kullanılmaktadır. Sauna ve buhar banyosu sırasında ısınan vücudu serinletmek ve kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla girilen bu duşlar, görme, dokunma ve koku alma duyularına da hitap eder. Soğuk sis, Tropik yağmur ve Fırtına efektleri ile ilgili butonlara basılarak çalıştırılır. Her efektin kendine has kokusu, rengi, su şiddeti ve sıcaklığı vardır. Vücudunuzun ferahlamasında denemeniz gereken bir anı içinde barındırıyor.
Macera Duşları 1
Macera Duşları 2
Macera Duşları 3
Macera Duşları 4BUHAR ODASI

Buhar Odası antik çağlardan beri insanoğlu için rahatlatıcı gevşetici ve şifa verici bir sağlık ürünüdür. Eski roma kültüründe insanların buhar ile rahatladığı ve rahatsızlıklarından kurtulduğunu bilinmektedir. Suyun metabolizmamız üzerinde olumlu etkisi olduğu ve su buharının derideki gözenekleri temizleyerek zararlı toksinleri ter yoluyla attığı, tıp dünyasında kabul görmüştür.

Buhar odası, ister kuru ister ıslak olsun vücut toksinlerinden arınmaya yardımcı olmak için cildinizin gözeneklerini açmaktadır. Isı ve nem sayesinde ağrıyan kasları veya artrit sakinleştirici, stresten arınarak rahatlama gibi vücut temizliğinde faydaları görülmektedir.
Buhar Odası 1
Buhar Odası 2
Buhar Odası 3
Buhar Odası 4RASUL BANYOSU

Rassoul Banyo eski bir Arap kültürüdür. Bitkisel buhar banyosu ile çamurun birleşmesidir. Özel bir çamur karışımı tüm vücuda uygulanır. Elektrikli ısıtmalı ergonomik oturma gruplarından gelen sıcaklıkla vücut sıcaklığı artarak çamurun vücutta kurması sağlanır. Buhar jenaratörünün devreye girmesiyle birlikte çamurun tekrar nemlenmesi sayesinde cilt üzerinde bulunan kirleri çamur içine emer.

Rassoul duş sisteminin devre girmesiyle buhar odasının vücuda el ile hafif hafif masaj yaparak çamurun küçük taneler halinde soyulması, ölü hücrelerin dökülmesi, kan dolaşımının uyarlanmasının akabinde bir duş ile sona erer.

Bağışıklık ve dolaşım sistemlerini uyararak vücudu arındırır.

Rasul duş özellikle kuru ve hassas, hasar görmüş ciltleri destekleyen, akne ,sivilce ve egzamalara iyi gelen aromatik bir banyo türüdür.
Rasul Banyosu 1
Rasul Banyosu 2
Rasul Banyosu 3
Rasul Banyosu 4SAUNA

Klasik sauna ahşapları (Fin Çamı – Redwood) ile hazırlanan, atmosferi 90 – 110°C sıcaklık ve %10 - 25 nem esasına göre çalışan kuru saunadır.
1 Adet bayan SPA bölümü sauna
1 Adet genel SPA bölümü sauna
Sauna 1
Sauna 2
Sauna 3
Sauna 4TÜRK HAMAMI

Türk hamamı SPA komplekslerinin en önemli alanıdır. Ilıklık alanı ile başlayan hamam kompleksi; bol su eşliğinde sabun, köpük, kese, buhar ve göbek taşı ile çıktığınızda tertemiz hissettiğiniz, asla evinizdeki banyoda alamadığınız bir duyguyu verir. Bay ve bayanlar için ayrı olarak hazırlanmış geleneksel Türk Hamamı’nda isteğe bağlı olarak kese ve köpük masajı hizmeti de sunulmaktadır. Keyfiniz bizim önceliğimizdir.
Türk Hamamı 1
Türk Hamamı 2
Türk Hamamı 3
Türk Hamamı 4TUZ ODASI

Tuz terapisi astım ve benzeri solunum yolu hastalıklarının iyileştirilmesinde alternatif tıp çözümü olarak benimsenmiştir. Orta Avrupa’da tuz ocaklarında çalışanların ve solunum yolu rahatsızlığı olanların hızlı iyileşme göstermeleri üzerine geliştirilmiş bir terapi ünitesidir. Sağlınız bizim için önemlidir.
Tuz Odası 1
Tuz Odası 2
Tuz Odası 3