Online Rezervasyon
LEZZETLER

CAPARİ RESTAURANT

Capari Restoran, yarım pansiyon ; 350 kişilik restoranda, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servislerinin zengin açık büfe olarak verilmektedir. Büfe menülerinde usta aşçılarımızın özenle hazırladığı Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetler sunulmaktadır.
Capari Restaurant 1
Capari Restaurant 2
Capari Restaurant 3
Capari Restaurant 4CAPARİ RESTAURANT ALACARTE

Capari Restoran içerisinde ayrılmış bir bölüm olarak tasarlanan, butik yapısı ve sıcak atmosferiyle misafirlerimiz için özel hizmet sunulmaktadır. Doğal ürünlerle özenle hazırlanan alakart menüsüyle yenilikçi ve dünya çapında bir mutfağı tatmanızı sağlayacak. Denizli’ ye özel lezzetler ve et ağırlıklı bir menüsü öğle ve akşam yemeklerinizin vazgeçilmez adresi olmaya aday.
Capari Restaurant Alacarte 1
Capari Restaurant Alacarte 2
Capari Restaurant Alacarte 3
Capari Restaurant Alacarte 4LOBİ BAR

Keyifli bir sohbet ortamı olarak tasarlanan Lobi Bar, iç ısıtan dekorasyonuyla sizi kendine hayran bırakacak. Uzun toplantılardan yorucu günün ardından sohbetin tadına varacağınız bir ortam.
Lobi Bar 1
Lobi Bar 2
Lobi Bar 3
Lobi Bar 4DENİZ CAFE - SNACK

Spa ve havuz keyfi yaparken lezzetli yiyeceklerimizden de tatmak isteyen konuklarımız aradıklarını Deniz Cafe’de bulacaklar. Deniz Cafe’de snack yiyecekler, soğuk ve sıcak içecek servisi yapılmaktadır.
Deniz Cafe 1
Deniz Cafe 2
Deniz Cafe 3
Deniz Cafe 4