Online Rezervasyon
DOĞA TERMAL

DOĞA TERMAL

Bir termal otelden çok daha fazlası Doğa Thermal Health & Spa , hizmete açıldı. Doğa Thermal Health & Spa sadece bölgenin termal oteli olmakla kalmayacak, kongre turizmine yönelik özellikleriyle de Denizli’ nin iş dünyasının yoğun olarak ziyaret ettiği noktalardan birisi haline getirecek. Yaz kış aynı sıcaklıkta şifalı termal su, 693 metrekarelik bir alana sahip olan PHYSIOTHERAPY & HEALTH ve SPA merkezi, toplam 4 toplantı salonu, eğlence ve sosyal alanlarıyla Doğa Thermal Health & Spa , bir termal otelden çok daha fazlasını sunuyor. UNESCO tarafından Dünay Miras Listesinde yer alan Pamukkaleye 3 km, Denizli Çardak Havalimanı yaklaşık 1 saat (60km/37.28 mil) mesafede “Doğa Thermal Health & Spa” Karahayıt-Pamukkale bölgesinin en seçkin 5 yıldızlı otellerinden biridir.
Otelden Görünüm 1
Otelden Görünüm 2
Otelden Görünüm 3
Otelden Görünüm 4TERMAL SU

Karahayıt Kaplıca suyu’ nun 56-58 derecelik kaynak çıkış derecesi, kalsiyum karbonat ve demir ağırlıklı (kırmızı, sarı, yeşil traverten görümünü sağlayan ) zengin minarel yapısı, Karahayıt bölgesinin ılıman havasının olumlu ortamında eşşiz etkinlikte sağlık kaynağıdır.
DOĞA TERMAL ;
Bir termal otelden çok daha fazlası Doğa Thermal Health & Spa , hizmete açıldı. Doğa Thermal Health & Spa sadece bölgenin termal oteli olmakla kalmayacak, kongre turizmine yönelik özellikleriyle de Denizli’ nin iş dünyasının yoğun olarak ziyaret ettiği noktalardan birisi haline getirecek.

Yaz kış aynı sıcaklıkta şifalı termal su, 693 metrekarelik bir alana sahip olan PHYSIOTHERAPY & HEALTH ve SPA merkezi, toplam 4 toplantı salonu, eğlence ve sosyal alanlarıyla Doğa Thermal Health & Spa , bir termal otelden çok daha fazlasını sunuyor. UNESCO tarafından Dünay Miras Listesinde yer alan Pamukkaleye 3 km, Denizli Çardak Havalimanı yaklaşık 1 saat (60km/37.28 mil) mesafede “Doğa Thermal Health & Spa” Karahayıt-Pamukkale bölgesinin en seçkin 5 yıldızlı otellerinden biridir.
KARAHAYIT TERMAL SU:
Pamukkale termal KAPLICASI sisteminin Bir kolu SAYILAN met kaplıca, Pamukkale’nin 5 km kuzeyinde, Karahayıt kasabasındadır. Suyunun bileşimi, Pamukkale kaynağına benzemektedir. Nato’da sıcaklığı DAHA fazla Olup, serbest karbondioksiti DAHA azdır.Radyoaktivitesi YÜKSEK Olan kaplıca Suları, three kaynaktan Çıkar, kaynakların sıcaklıkları 420C, 500C 560C Dir ettik.
TERMAL SU TERMAL HAVUZLAR VE;
Zengin mineralleri Ile EŞSİZ Bir sağlık KAYNAĞI income termal su hicbir Kimyasal isleme tabi tutulmadan;
* 1 Adet Bay-Bayanlar for Kapalı Termal Havuz
* 1 Adet Bayanlar for Kapalı Termal Havuz
* 1 Adet Açık Havuz Termal da HİZMET vermektedir.
Doğa Health & Spa Otel Olarak doğadan Gelen şifalı suyu, Sizlerin sağlık Ortamlarda sunuyoruz keyifli ettik güzelliği for Steril ettik.
Termal Suyun İyi Geldiği Hastalıklar;
Kaş-iskelet sisteminde ağrıyı gidermekte, fonksiyonların düzenlenmesini sağlamakta Yardımcı Olur. Bunu kas spazmını gidermesi, Periferik kas-iskelet dolaşımını artırması Ile spazma Bagli hipoksit ağrıyı ortadan kaldırır ettik ettik.Spazm ağrısı azalan kisinin ‘psikolojik rahatlaması oluşur ettik.
Ağrıyla, kas spazmı VEYA Hareket sınırlığı Ile Giden aşağıdaki TÜM Olay “KARAHAYIT TERMAL SUYU” Eklendi çok effectiveness yararlidir ettik benzerlerinde ettik.
* Boyun, sırt bel, Film Download TÜM Agrili olayları A.Ş. (boyun bel fıtığı fi ve)
* Omuz, diz, el Ağrı-Hareket kısıklığı Ile Giden eklem Sorunları ayaklar Gibi A.Ş.
* Tümörler Spinal Neoplasms spondilit, Romatoid Artrit, Psoriatik Artrit, Behçet Hastalığı, Gut, Osteortroz.
* Yumusak Doku Romatizması Gibi Eklendi çok sayıda romatizmal hastalığın akut dönemleri dısında.
* Spor yaralanmaları, Kırık Sekelleri, Meniskus, Ön Çapraz Bağ Onarımı Gibi değişik diz ameliyatları, Kalça Diz Protez Operasyonları Sonrası rehabilitasyonunda Fizik Tedavi rahabilitasyon Ile Birlikte VE ettik.
* Yaşlılığa Bagli Overcome physiological Biyolojik Değişiklikleri PROFİLAKTİK etkileri sunmak amacıyla ettik.
Termal Su 1
Termal Su 2
Termal Su 3
Termal Su 4KARAHAYIT - PAMUKKALE

Pamukkale kaplıcası, Denizli'ye 20 km. uzaklıkta, eski Hierapolis kentinin bulunduğu alandadır. Karstik alanlardan çıkan suların bünyesindeki kireç çözeltisi buharlaşma ve sudaki karbondioksitin ayrışması sonucu çökelerek genellikle beyaz renkte ve pamuk balyalarını andıran kalker tüfleri Pamukkale travertenlerini oluşturmuştur. Kaplıca suları kalp, damar sertliği, tansiyon, romatizma, deri, göz, raşitizm, felç, sinir ve damar hastalıkları, ilik içildiğinde spazmlı midesele iyi gelmektedir. İdrar sokturucudur. Böbrek kum ver taslarında, idrar yolu iltihaplarında etkilidir. Damar iltihapları ve reyon hastalığının tedavisinde yararlıdır.

Karahayıt kaplıcaları, Pamukkale'nin 5 km. kuzeyinde Karahayıt mahallesindedir. Suyunun sıcaklığı Pamukkale'nin sularından daha fazla (42°C, 50°C, 56°C), serbest karbondioksit oranı daha az, radyoaktivitesi yüksektir. Kalp, damar sertliği, yüksek tansiyon, romatizma, siyatik, deri ve sinir hastalıklarından bazılarına, limbo, uyuz, sivilce, kasıntı vb. hastalıklarda şifalıdır.
Karahayıt & Pamukkale 1
Karahayıt & Pamukkale 2
Karahayıt & Pamukkale 3
Karahayıt & Pamukkale 4